TechnologyNo Comments

Ukrainian startup SenStone Pendant

Ukrainians conquer IoT segment with style and grace. Ukrainian start-up team presented their first fashion start-up at Kyiv Fashion Week. SenStone pendant can transform voice notifications into text, informs 112.international.

Ukrainians developed SenStone pendant

SenStone creates notes in one click and sorts them according to relevant patterns and themes (e.g. diary, tourist blog, conference notes and etc.) created by the user. The device comes with an app – notebook, where notes are labeled by urgency, with notifications and a checklist.

The pendant’s diameter is 2,9 mm, its weight is 26 grams. It can identify seven languages and holds charge up to 3 days. The pendant can record 30 minutes of voice and turns it into text with 97% accuracy. The artificial intellect identifies the voice of the owner.

You can wear the accessory like a pendant on a chain, pinned to your clothes, or like a bracelet on your wrist.

Ukrainian start-up team SenStone pendant

The idea belongs to Nazar Fedorchuk.

At the moment, the pendant is in early prototype stage. In the coming months the team intends to finalize the prototype and run crowdfunding campaign to launch mass production. SenStone will appear on the market late 2016 – early 2017. Pre-orders can be done on the website senstone.io now. In the meantime, the team is developing the project using capacities of the hardwear incubator IoT Hub in Kyiv.

Notes: What is IoT? It means “Internet of Things”. The Internet of Things definition: “Sensors and actuators embedded in physical objects are linked through wired and wireless networks”

Photos: Facebook Nazar Fedorchuk

In Ukrainian:

Українці підкорюють IoT-сегмент зі стилем і грацією. На тижні моди в Києві (Kyiv Fashion Week) українська стартап-команда представила перший вітчизняний технологічний стартап у сфері моди (так його позиціонують творці). Це кулон SenStone, який вміє перетворювати голосові записи в текст, не витягуючи телефон.

SenStone робить замітки в один клік, на ходу переводить в текст і сортує по паттернам і темам (наприклад, щоденник, блог туриста, записки з конференцій тощо), які створює користувач. У комплекті до кулона йде додаток — записна книжка, в якій замітки упорядковано також по терміновості, з нагадуваннями і чекліст.

Кулон 2,9 мм в діаметрі і вагою 26 г розпізнає 7 мов і тримає заряд батареї до трьох днів. Він вміє запам’ятовувати 30 хвилин диктування з 97% точністю розшифровки. Штучний інтелект розпізнає голос власника і виділяє його на тлі загальної записи. Також за допомогою голосу кулона можна віддавати різні команди, наприклад, написати email або зробити запис у блог. Такі можливості заявлені на сайті SenStone.

Аксесуар можна носити на ланцюжку у вигляді кулона, на одязі у вигляді брошки або повісити на браслет.

Ідея проекту належить Назару Федорчуку, який раніше працював у Департаменті юстиції США.

«Замислювався SenStone як проста кнопка для забудькуватих людей (таких як я). Ідея в тому, щоб записати думки швидко, зручно, не витягуючи телефон. Особисто в мене з нотатками завжди був безлад. Смартфон допомагає їх організувати, але навіть в ньому кілька різних додатків, і потім відшукати потрібну інформацію досить складно. Не кажучи вже про паперові нотатки, знайти які взагалі нереально!», — розповів Назар у своєму Facebook.

Поки кулон на стадії раннього прототипу. У найближчі кілька місяців команда має намір доопрацювати прототип і запустити краудфандінгову кампанію на запуск серійного виробництва. У продаж SenStone надійде не раніше кінця 2016-го — початку 2017-го року. Передзамовлення можна оформити на сайті вже зараз. А поки проект розвивають на потужностях хардверних інкубатора IoT Hub в Києві.

Джерело: slavpeople.com

Check out and buy online interesting gadgets: